— Jsme rodinná firma —

       Naše malá rodinná firma Karavany Kučera vznikla za účelem půjčování obytných přívěsů s co nejlepším komfortem tak, aby pro Vás bylo cestování příjemné a zábavné a vy jste si užili svou dovolenou. Naše půjčovna karavanů je zaměřena na zákazníky, kteří mají rádi cestování a přitom pohodlí na jaké jsou zvyklí z domova. Cestování karavanem je dobrodružstvím hlavně pro děti, ale i dospělé. Pokud během dovolené nechcete zůstat jen na jednom místě, rádi poznáváte nová místa, památky či podnikáte výlety, potom je obytný přívěs pro vás ideální volbou. Stejně tak je vhodný pro ty, kteří rádi na podzim či jaro chtějí vyrazit na prodloužený víkend. Také milovníci hor využívají k pobytu karavan.

Těm, kteří dovolenou s obytným přívěsem již zažili, není třeba výhody karavanu představovat. Vy, kteří jste tento způsob rekreace nezkusili, vřele ho doporučujeme. Navštivte naši půjčovnu, prohlédněte si karavany, které pronajímáme a uvidíte, že příště už nebudete chtít jinak. Zjistíte, že dovolená s karavanem je především flexibilita a svoboda při cestování a hlavně spousta zážitku.

Vaše dovolená začíná dnem, kdy si karavan připojíte za vaše vozidlo a uvědomíte si, že cesta je cíl.

Na našich stránkách se Vám pokusíme informacemi i fotografiemi přiblížit obytné přívěsy, jež pronajímáme a které si můžete pohodlně rezervovat na našich stránkách.

Přejeme Vám hodně zážitků a spoustu šťastných kilometrů na cestách.